HİZMETLERİMİZ

Yangın merdiveni, yangın esnasında insanların hızlı bir şekilde ve güvenle tahliye edilebilmesi için hayati öneme sahiptir. Araştırmalar yangın başladıktan sadece 3 dakika içerisinde yangın mahalinin dumanla dolduğu ve 6 dk içindede alevlerle kaplandığını ortaya koymaktadır. Böylesi bir durumda da yangın, genellikle servis merdivenlerini kullanılamaz hale getirir ve binadan çıkışı imkansız hale getirir.

Sprinkler Yangın Söndürme

Yangınların yukarıdan müdahale ile söndürülmesi ilkesine dayanan ve püskürtme yönteminin uygulandığı sistemdir. Otomatik olarak monte edilen ve yangın algılayıcı birimler ile faaliyete geçen bu sistemler oldukça başarılı söndürücü sistemlerdir. Büyük alanlarda hızlı bir şekilde yayılma olasılığı olan yangınlarda geniş bir çerçeveden müdahaleyi başlatarak, her bölgenin aynı anda söndürülmesini sağlar.

Yangın Dolabı ve Tesisatı

Bina içi yangınla mücadelede en önemli birimlerden biri olan yangın dolabı ve tesisatı, son derece kaliteli olmalıdır. Yangın dolabı malzemelerinin yanı sıra, suyun ulaştığı boruların da yüksek nitelikte olması, yangın gibi acil durumlara uygun basınç değerlerinde olması ciddi önem arzetmektedir.

Çelik Çatı

Çelik çatılar uzun süreli kullanıma uygun olması, sağlam olması ve paslanmaya dirençli olmasıyla ön plana çıkmaktadır ve tasarımları yapıların genişliği, uzunluğu vb. parametrelere bağlı olarak özel biçimde yapılmaktadır. Hava şartlarından koruyan; farklı materyallerle yapılmış çatılara kıyasla su geçirmez.

Başa dön
ARA
×
Tasarım: Bursa Web Tasarım